REZERWACJE: 880 232 946

 

PAINTBALL LEŚNY (PRZYJDŹ I ZAGRAJ)


Zapraszamy na nasz POLIGON 86 grupy zorganizowane (min 6-osobowe). Wystarczy zarezerwować termin telefonicznie. Oferta skierowana jest do osób, które wraz ze znajomymi chcą rozpocząć przygodę z paintballem i np. w ten sposób uczcić jakieś ważne wydarzenie, zorganizować urodziny lub po prostu spotkać się w nietypowym miejscu .Ubieramy Was w mundury, szkolimy z zakresu obsługi sprzętu i bezpieczeństwa. Przez cały czas trwania rozgrywek Klienci są pod opieką instruktora, który dba o bezpieczeństwo, sprawy techniczne, sędziuje Wam oraz proponuje różne scenariusze gier, dostosowane do umiejętności graczy. Dodatkowo, robimy zdjęcia z najlepszymi ujęciami, które potem zgrywamy na Waszą pamięć pen drive. Po grze można skorzystać z naszej koliby i zorganizować ognisko czy grilla. Wszystko to w cenie pakietu startowego. W ten rodzaj paintball można zagrać już od 12 roku życia.

(Wymagana jest pisemna zgoda rodziców dostępna na naszej stronie).

 


WIECZORY KAWALERSKIE


Zorganizuj wieczór kawalerski w warunkach ekstremalnych, paintball leśny z dodatkowymi atrakcjami. Tylko u NAS na POLIGONIE86! Wy zakładacie mundury, a kawalera przebieramy w strój różowego króliczka. Mamy specjalne, dostosowane na tę okazje scenariusze gier, takie jak:

- polowanie na króliczka

- ochrona króliczka i wiele innych

Po zaciętej bitwie do Waszej dyspozycji mamy kolibę z grillem,gdzie przy dobrym jedzeniu, odpoczniecie i podzielicie się swoimi wrażeniami.

Dodatkowo, Kawaler otrzymuje od nas 200 kulek ekstra do pakietu startowego, dyplom i pamiątkowe zdjęcia z gry. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, więc jeśli masz więcej pytań, zadzwoń ustalimy wszystkie szczegóły. Wieczory kawalerskie organizowane u nas cieszą się dużą popularnością, dlatego zarezerwuj swój termin już teraz.

 


OFERTA DLA SZKÓŁ

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla uczniów po wyżej 12 roku życia. Instruktor zadba o bezpieczeństwo uczestników, sprawy techniczne oraz zaproponuje scenariusze gier, które przeniosą młodzież w niesamowity świat paintballa. Wcielą się w snajpera, strzelca wyborowego oraz zagrają w capture the flag (bitwa o flagę).

Paintball to gra zespołowa, która świetnie zintegruje klasę, a nauczycielowi pozwoli bliżej poznać swoich uczniów i zyskać ich sympatię.

Dla utrwalenia wrażeń wykonujemy zdjęcia podczas gry, wszystko w cenie pakietu startowego !

Dla uczniów poniżej 12 roku życia proponujemy SPLAT MASTER

Na specjalne życzenie możemy zorganizować tez ognisko, aby nikt nie wyszedł głodny.

 

 

PAINTBALL OD 7 ROKU ŻYCIA

splat-master


JT Splatmaster to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat. Sprzet jest cakowicie bezpieczny Zestawy nie wymagają użycia butli z gazem dlatego charakteryzują się mniejszą wagą, łatwością obsługi, mniejszą średnicą kulki (0,5) cala oraz mniejszą siłą strzału.

splatZastanawiałeś się kiedyś, jak odciągnąć dziecko od komputera albo telewizora? Jak miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi?Szukasz pomysłu na ciekawe i aktywne urodziny Twojej pociechy? Dajemy Ci gotowe rozwiązanie! JT Splatmaster to idealna zabawa dla najmłodszych i ich opiekunów.

 


 

GRA OTWARTA - w każdą niedzielę

Jeśli masz ochotę zagrać w paintball a nie masz towarzyszy do zabawy, przyjdź do nas w niedziele. Od 1 maja w każdą niedzielę o godz. 15.00, jak co roku organizujemy otwarte rozgrywki dla wszystkich zainteresowanych. Nie musisz rezerwować terminu lecz pamiętaj, że zainteresowanie bywa tak duże, że może zabraknąć dla ciebie miejsca. Dlatego uznajemy zasadę- kto pierwszy ten lepszy .Zawsze obowiązuje zniżka dla młodzieży szkolnej- 50% na pakiet startowy.

 


IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM

 

imprezy-integracyjneChcesz zorganizować nietypową imprezę dla swoich pracowników? Ta oferta skierowana jest właśnie do ciebie.Paintball to przede wszystkimświetna zabawa, ale nie tylko. To również gra zespołowa, która uczy szybkiego myślenia i podejmowania decyzji. Wiek czy płeć nie mają większego znaczenia. Liczy się spryt i inteligencja. Paintball uczy współdziałania i świetnie integruje grupę. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zadzwoń ustalimy jak ma wyglądać Twoja impreza firmowa.